The Smoking Gun

Velký lidský ceďák

Překlad: Tamara Váňová

Kresba: Pavel Reisenauer

Do té doby, než The Smoking Gun získalo tyto dokumenty, nejpodivnější přísadou na pizze byl ananas. To však v klubu The Ice House v Albuquerque překonala kabaretní umělkyně Stephanie Evans (známá jako "Human Super Soaker" - Velký lidský ceďák.) Zde je série dokumentů líčících problémy, jež měla Stephanie s místním oddělením hygieny prostředí. S potěšením jsme zaznamenali, že při opětovné kontrole mohli inspektoři konstatovat, že klub přestal "podávat jídlo během vystoupení, při nichž dochází k vyprazdňování vaginy".


Redakce Neonu přetiskuje českou verzi reklamního letáku na vystoupení kabaretní umělkyně a úřední zprávu pracovníka městského úřadu v Albuquerque z oddělení hygieny prostředí, divize ochrany zákazníka, jejíž výpovědní hodnota je prakticky stoprocentní.

10-15. listopadu

Stefanie Evans

Přijďte se podívat na Lidského superdštíče v akci.

Velkolepá podívaná:

"Představení Stefanie Evans musíte nutně vidět."

Pouze pro osmnáctileté a starší


Věc: Zjištění provedená v klubu Ice House

Spojil jsem se se zaměstnanci klubu Ice House asi v pět hodin odpoledne a bylo mi řečeno, že Stephanie Evansová začne se svým vystoupením asi o půl deváté večer. Informovali mě, že k jídlu je pouze pizza a k pití nealkoholické nápoje. Dorazil jsem na místo asi ve 20.20 hod. 12. listopadu 1997. Ve 20.30 hod. se na jevišti objevila Stephanie. Přibližně 35 osob se shromáždilo v prostoru kolem jeviště a sledovalo, jak paní Evansová leží na zádech a do vaginy si zasouvá pingpongové míčky. Odtud je pak střílela na lidi, z nichž jen malé procento se pokoušelo zachytit je ústy. Jedné osobě se to podařilo. Jiní chytali míčky do ruky. Paní Evansová pak souhlasila s tím, že po vystoupení míčky podepíše. Do davu bylo z vaginy paní Evansové vystřeleno přibližně patnáct míčků. Paní Evansová pak odkráčela z jeviště, čímž asi ve 21.15 hod. skončila první část vystoupení.

Po celou dobu byla k dispozici pizza a lidé během představení i po něm jedli. Na nápojovém lístku byl neomezený výběr nápojů a většina zákazníků měla nápoje během pingpongového představení postavené na stole. Nevšiml jsem si žádného zařízení na uskladnění pizzy. Pizza byla umístěná v roznáškových krabicích, odkud se servírovala. Zákazníci si mohli zajít k barovému pultu a obsloužit se sami, nebo mohli počkat na servírku, která jim přinesla pizzu až na stůl. Obsloužil jsem se sám a obdržel kus pizzy. Její teplota se pohybovala kolem 25°C.

Asi ve 22.15 hod. se paní Evansová opět objevila na jevišti. Na pultu, který lemoval jeviště, stálo asi pětadvacet sklenic v řadě od jednoho konce k druhému a zákazníci z nich pili nealkoholické nápoje. Na tomto pultě žádné talíře s pizzou nestály, avšak lidé jedli a nedojedené kousky pizzy ležely na několika stolech přímo před jevištěm a po jeho stranách.

Doprostřed jeviště byl umístěn velký, přes metr vysoký model šampusové sklenice, vyrobený z jakési průhledné umělé hmoty. Údajně měl být naplněný šampaňským, ale jak se ukázalo, byla to voda. Paní Evansová se do nádoby posadila, poté z ní vstala a vypustila vodu z vaginy do davu. Zdálo se, že jí na nějakém konkrétním cíli nesejde. Posadila se pak zpátky do nádoby, opět vstala a svůj výstup zopakovala. Po třech či čtyřech vypuštěních vody se ponořila, vyskočila z nádoby a obešla jeviště. Bylo jasné, že v tělní dutině zadržuje tekutinu a má v plánu ji někam vypustit. Pokynula jednomu ze zákazníků, aby přišel blíž. Byl asi tak metr a půl od její krajiny bederní. Prudce vystříkla tekutinu, kterou zadržovala ve vagině, zákazníkovi přímo do tváře a pak se vrátila zpět k nádobě, aby z ní doplnila další zásobu vody. Abych mohl představení lépe sledovat, musel jsem se dostat poměrně blízko k umělkyni. Paní Evansová stříkala vodu prakticky na každého v místnosti, a protože jsem nechtěl být smáčen jejími tekutinami, oputil jsem zařízení.

Podle mého soudu by mohlo vystřikování vody z vaginy na jídlo způsobovat vážné zdravotní problémy. Paní Evansová vypouštěla vodu z vaginy směrem z jeviště přímo nad řadou sklenic, z nichž zákazníci pili. Pizza byla k mání po celou dobu vystoupení a hosté ji jedli.

Navrhovaná opatření:

  1. Vyžadovat na vedení klubu The Ice House, aby zajistilo spolehlivé ohřívací zařízení, v němž by si pizza udržela vnitřní teplotu 56°C, jak to vyžaduje Nařízení o podávání jídel a nápojů.
  2. Zakázat servírování jídla a nápojů během vystoupení, jehož součástí je prudké vystřikování tekutin z vaginy. Zredukuje se tak nebezpečí kontaminace, k níž by mohlo dojít při přímém styku jídla s vaginálními tekutinami.

Potřebujete-li další podrobnosti, neostýchejte se se mnou spojit osobně.